محل تبلیغات شما

سلام بر برادران و خواهران اسلامی .
من یکی از طرفداران طب اسلامی هستم .و به شدت به احادیث و روایات اعتقاد دارم . از شاگردان آیت الله تبریزیان نیستم ولی ان شاءالله روزی از شاگردان استاد آیت الله تبریزیان بشم . دعا کنید برام . من تقریبا 5 سال پیش با طب اسلامی آشنا شدم و چون اون موقع واقعا معجزه ها ی طب اسلامی را دیدم دیگر طرفدار طب اسلامی شدم .
ان شاءالله روزی برسه طب اسلامی به طور کامل شناخته بشه و همه ی مردم طرفدار طب اسلامی بشن . و تو بیمارستان ها و مطب ها ی دکتر ها استفاده بشه و البته ان شاءالله روزی برسه که مردم درمان تمام بیماری رو دیگهه خودش بدونن یعنی برای خودشان دکتر باشند همانند زمان پیامبر (ص) . و در موارد خیلی وخیم به دکتران طب اسلامی و شاگردان استاد آیت الله تبریزیان مراجعه کنند .
و از کسانی که رشته ی تجربی می خواهند بخوانند و یا الان دکتر و یا ددانشجوی پزشکی هستن خواهشمندم که دکتر اسلامی شوند .

در این وبلاگ اگه موقعیت جور شد که ان شاءالله به کمک خدا جور بشه برای کنکور تجربی مطالب و خلاصه نویسی ها ی مفیدی خواهیم گذاشت که شما در آینده دکتران اسلامی شوید . شما هم دعا کنید این موقعیت جور شود .
 من به شدت از طرفداران طب اسلامی و آیت الله تبریزیان و شاگردانش که در این زمینه فعالیت می کنند ، هستم . و از تک تک زحمات آنان تشکر می کنم .
به قول خود استاد : آینده متعلق به طب اسلامی است .

تحلیل سوالات ریاضی قلمچی

ما باید قدر طب اسلامی را بدانیم .

اسلامی ,طب ,ی ,ها ,تبریزیان ,ان ,طب اسلامی ,ان شاءالله ,الله تبریزیان ,آیت الله ,شاءالله روزی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب درامد اینترنتی